Paslaugos

Teikiame visas su centriniais dulkių siurbliais susijusias paslaugas. Konsultuojame, montuojame, projektuojame ir taisome centrinius dulkių siurblius. Nesvarbu ar Jūs jau turite įsigiję centrinę dulkių siurbimo sistemą ar dar tik ketinate, mes visada esame pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Konsultavimas

Išsamiai konsultuojame apie centrines dulkių siurbimo sistemas ir dulkių siurblius DrainVac. Norėdami išsirinkti Jūsų namams labiausiai tinkančią sistemą - užpildykite šią formą "Išsirinkite siurblį" ir mes su Jumis susisieksime artimiausią darbo dieną.

Projektavimas

Pagal kliento pateiktus parametrus, atliekame centrinės dulkių siurbimo sistemos projektavimo darbus. Parenkame geriausius sprendimus, atsižvelgdami į kliento poreikius ir finansines galimybes.

Montavimas

Atliekame centrinio dulkių siurblio ortakių sistemos montavimo darbus. Tai užtrunka vidutiniškai 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo patalpų dydžio. Atlikus pilną patalpų vidinę apdailą, atliekamas galutinis apdailinių siurbimo rozečių sumontavimas ir siurblio pastatymas bei visos centrinės dulkių siurbimo sistemos išbandymas - tai užtrunka 1 darbo dieną.

Apmokymai 

Jeigu klientas nori savarankiškai montuotis centrinės dulkių siurbimo sistemą, išsivedžioti ortakius ir pajungti centrinį dulkių siurblį, mes suteikiame visą informaciją kaip ortakiai turi būti sumontuoti, atliekame apmokymus ir konsultacijas, pateikiame instrukcijas ir atsakome į visus kylančius klausimus proceso metu.

Profilaktika

Atliekame centrinio dulkių siurblio ir centrinės dulkių siurbimo sistemos profilaktikos darbus, patikriname ar neužsiteršę filtrai, ortakiai. Pašaliname profilaktikos metu rastus gedimus.

Remonto darbai

Atliekame centrinės dulkių sistemos ir centrinio dulkių siurblio remonto darbus, keičiame detales, surandame ir sutvarkome atsiradusius nesklandumus.

Sistemos valymas, atkimšimas

Jei įtariate, kad Jūsų centrinis dulkių siurblys ar ortakiai užsikimšo, nedelsdami kreipkitės, atvyksime ir pašalinsime susidariusį kamštį.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Visiems DrainVac centriniams dulkių siurbliams taikoma 5 metų garantija (įsigijus įrenginį, būtina užregistruoti jo garantiją). Jei tuo laikotarpiu Jūsų siurblys sugedo, nedelsdami kreipkitės. Jei garantinis laikotarpis pasibaigęs, centrinio dulkių siurblio remonto darbai bus įkainoti.