Apie DrainVac

DRAINVAC Int.  tai kompanija, kuri užaugo iki tarptautinio pripažinimo dėl savo sunkaus darbo ir išradingumo. Veiklos pradžią pradėjo Ponas Konrad Sevigny's, kuris užsiminėjo kilimų valymo paslaugomis. Kai Jis talikdavi kilimų plovimo darbus, išgautas nešvarus vanduo buvo nukreipiamas į talpas, kurios turėjo būti ištuštinamos kiekvieną kartą, kai prisipildydavo. Tai užimdvo nemažai laiko. Sevigny pradėjo galvoti, kaip šį darbą supaprastinti ir atlikti jį greičiau. taip gimė mintis kurti prototipinį  kilimų plovimo ir  vandens surinkimo įrenginį, kuris pirmą kartą išvydo dienos  šviesą 1982 metais.  Tai pirmasis Automatinis dulkių siurblys su patentuota automatinio išsivalymo technologija. Šis procesas vyksta labai paprastai:  stacionarus siurblys/vandens ištraukėjs su talpa pastatomas ant klozeto prie jo prijungiamas vandens padavimo žarna ir siurbimo žarna.. Nešvarus vanduo iš išplauto kilimo yra nukreipiamas į siurblio talpą. Kai talpa prisipildo nešvaraus vandens, vanduo automatiškai išleidžiamas į kanalizacijos sistemą. Po išsivalymo prceso siurblys pasileidžia iš naujo, švarus ir vėl galima tęsti kilimų plovimą. Visas plovimo procesas vyksta daug paprasčiau ir greičiau.


Kai Konrad Sevigny įkurė DRAINVAC 1982 m., mažą šeimyninį verslą Sankt Hyacinthe, Kanadoje, jis greitai pavirto klestinčia įmone, kokia ir yra šiandien. Lyderis savo srityje, DRAINVAC International 2006 Inc. gali pasigirti turintis daugelį mažmenininkų Šiaurės Amerikoje bei įspūdingą platinimo tinklą daugiau nei 20 pasaulio šalių.


Misija

DRAINVAC misija yra užtikrinti puikų aptarnavimą savo klientams, pristatyti puikius produktus jų platintojams ir mažmenininkams, ir nustatyti naujus standartus dulkių siurblių technologijoje.

 Pažangiausias valymas DRAINVAC siūlo pirmąją siurbimo sistemą su patentuota automatiniu nutekėjimu tiek drėgnam tiek ir sausam valymui. Drainvac taip pat sukūrė visą spektrą centrinių dulkių siurblių skirtingoms rinkoms, buičiai, verslo ir pramonės sektoriams.

Nenugalimas siurbimas Su ypatingu slėgiu iki 5080mm (H20), DRAINVAC žada patį stipriausią siurbimo galią. Jis toks stiprus, kad DRAINVAC automatinės sistemos gali atkimšti kriauklę.

Laiko taupymas Jokio sudėtingumo. Tiesiog prijunkite lanksčią žarną į vieną iš įvadų ir pradėkite valyti!

Patikimas


DRAINVAC yra vienas ir  vienintelis pasaulyje gaminantis Centrinius dulkių siurbliųs su tokia didele talpa. Pastaroji yra visiškai pagaminta iš polietileno, su cinkuoto arba nerūdijančio plieno dalimis. Visos šios medžiagos yra nesulaužomos ir nerūdijančios. Plius, kiekviena DRAINVAC dulkių serija pristatoma su pilna garantija.

Tylus


Sumontuoti nuošalesnėje vietoje, Drainvac centrinis siurblys dirba labai tyliai, kai kurie modeliai taip tyliai, kas siekia vos 58 decibelus.

Kuri DRAINVAC sistema tinka Jūsų namams ar Jūsų verslui? Spauskite čia .

Centriniai dulkių siurbliai

Tai faktas: DRAINVAC centrinis siurblys sutrumpina valymą per pusę. Jį taip pat labai lengva naudoti įvairiose patalpose. DRAINVAC sistemos gali būti įrengtos, butuose, namuose, kotedžuose arba net kemperiuose. Komerciniame sektoriuje daugybė verslų pasinaudoja Drainvac suteikiama nauda pasinaudojant jau sukurtą galingą valymo technologiją. Pritaikymas: biurų pastatai, universalinės parduotuvės, viešbučiai ir moteliai, mokyklos, sandėliai, restoranai, naminių gyvūnėlių parduotuvės, Automobilių plovyklos, veterinarijos klinikos, bibliotekos, golfo klubai, automobilių dileriai, fabrikai, prieplaukos, kino teatrai, ir teatrai ir kt.

Taip pat galite individualizuoti savo DRAINVAC sistemas.kad geriau atitiktų Jūsų poreikius.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie mūsų siurblius, Spauskite čia.