Centrinio Dulkių Siurblio Privalumai

Centrinis dulkių siurblys skleidžia žymiai mažiau triukšmo

Vienas iš pagrindinių centrinio siurblio privalumų - tylus siurbimas. Centrinis siurblys sumontuojamas atokiau nuo gyvenamosios aplinkos, tad variklio triukšmą izoliuoja namų sienos. Todėl tvarkytis namus galima net tuomet, kai vaikai miega. Centrinis dulkių siurblys netrukdo įprastos veiklos, galima ir toliau kalbėtis telefonu, žiūrėti TV ar klausytis muzikos. 

Visi  DrainVac centriniai dulkių siurbliai turi išmetamo oro bei variklių garso slopintuvus, kurie komplektuojami kaip standartiniai priedai.

Jei į centrinį siurblį sumontuojamas triukšmo slopinimo priedas,  siurbimas pasidaro dar tylesnis.

centrinis dulkiu siurblys

Labai patogu naudotis - su centrine siurbimo sistema vyrai ima siurbti 80% dažniau, nei moterys

Centrinis dulkių siurblys stebina savo patogumu ir universalumu. Jis visada yra ten, kur jo reikia. Su centriniu siurbliu greitai ir efektyviai išvalysite kiekvieną namo kampo plyšį. Pasirinkus DrainVac AUTOMATIK serijos dulkių siurblius jūs galėsite siurbti ne tik sausas dulkes, bet taip pat ir šlapią purvą. AUTOMATIK serijos siurbliams nereikia keisti jokių filtrų ar atlikti kitokios priežiūros.

Kai kurios priemonės yra tokios unikalios ir nuostabios, kad naudojant jas Jūs nesuvoksite, kaip galėjote prižiūrėti švarą neturint šių priedų.

Pavyzdžiui semtuvas VacPan: sušluokite dulkes, maisto likučius ir kitus teršalus iki pat savo sienos ar spintelės ir stebėkite, kaip centrinis dulkių siurblys jas sutrauks – jokių lankstymosi su šluota ir semtuvėliu!

DrawerVac – tai stalčius, kuris montuojasi virtuvės stalvišiaus apačioje. Visus trupinius tiesiog sušliuokite į jį ir centrinis dulkių siurblys juos susiurbs.

Su centrinio dulkių siurbimo žarna, galite siurbti bet kur. Žarnos lengvumas, svoris ir lankstumas leidžia pasiekti aukščiausią tašką bei siauriausią vietą. Tai daryti taip paprasta, kad tyrimų duomenimis su centrine siurbimo sistema 80% vyrų siurbia dažniau, nei moterys.

centrinis siurblys

Galingas ir gilus valymas - specialūs antgaliai kilimams

Centriniai dulkių siurbliai turi galingus variklius, kurie yra iki 10 kartų stipresni nei įprasti nešiojami siurbliai. Centrinis siurblys išsiurbia iš kilimo gilumos dulkes, gyvūnų pleiskanas, erkes, alergiją sukeliančias daleles, ir kitus nepageidaujamus organizmus. Taip padės Jums sutaupyti Jūsų brangaus laiko grindų siurbimui bei atsiras galimybė pagerinti savo šeimos ar kolektyvo sveikatą.

Siurbimo komplektas su galingu turbo šepečiu, išvalo kilimus giliau negu kiti kilimams siurbti skirti antgaliai, pavyzdžiui, ypatingai stiprias ir dideles apsukas išvystanti turbina įsuka volelį su šepečiu, kuris purtydamas kilimą išvalo dar giliau. Jis “kapstosi” per kilimą, surinkdamas viską savo kelyje. Pasakyk viso gero nešiojamiems siurbliams, kurie traukdami dulkes nuo grindų išmeta jas atgal į kambarį. Centrinis dulkių siurblys visiškai pašalina ir panaikina nešvarumus bei dulkes iš gyvenamojo ploto, todėl išsiurbus patalpas,oras pasidaro šviežias bei kvėpuoti tampa lengviau.

centrinis dulkiu siurblys

Varginantis nešiojamų siurblių tampymas

Kai kurie centrinių dulkių siurblių klientai pasirinko šią sistemą, nes jie buvo pavargę nuo turėtų neefektyvių nešiojamų dulkių siurblių. Mes visus juos apklausėme. Kartais kambario kvapas blogesnis ir labiau pridulkėjęs po siurbimo su įprastu siurbliu. Laiptų siurbimas, kai reikia nešiotis siurblį aukštyn ir žemyn tai yra labai nepatogu. Jeigu turite išsiurbti siaurus tarpus tarp baldų, su nešiojamu siurbliu tai padaryti labai nepatogu. Ar Jūs kada nors kvietėte draugą ar giminaitį,kad padėtų Jums pakelti baldus ar perkelti stalą, kėdes vien tik tam kad galėtumėte išsiurbti?

Geriausi centrinio dulkių siurbimo turbo šepečiai yra maždaug iki 7 cm aukščio, pvz. kad būtų galima išsiurbti visą kilimą po lova ar baldais.

centrinis dulkiu siurblys

Puikiai tinka garažui ir automobiliui siurbti

Kita naudinga centrinės dulkių siurbimo sistemos funkcija, kai vartotojas gali lengvai ja naudotis savo garaže. Ilga žarna leidžia lengvai patekti į kiekvieną garažo užkampį, automobilį, priekabą, sunkvežimį, furgoną, valtį ir kt..

Kada vežate automobilį į automobilių plovykla, įprastai Jūs privažiuojate iki siurblio ir tik tada išlipate iš automobilio. Ar kada pastebėjote, kokius siurblius jie naudoja? Teisingai - jie naudoja centrinius siurblius. Dabar galite siurbtis savo automobilį namuose.
Jeigu Jūsų garaže yra nedidelė Jūsų amato, hobio ar pomėgio vieta, pavyzdžiui, medienos apdirbimas, centrinė siurbimo sistema - tai puikus, patogus ir greitas būdas išvalyti. Tai efektyviau nei šlavimas šluota, kuri yra neefektyvu, nepatogu ir kelia dulkes...

centrinis dulkiu siurblys

Alergenų sumažinimas

Didžiausia nauda, kad centrinių siurblių savininkai nesuvokia jo naudos tol kol jie neįsigyja šios sistemos. Alergiški žmonės visuomet pripažįsta, kad jų alergijos simptomai sumažėja po to, kai pradeda naudoti centrinę dulkių siurbimo sistemą. Centrinis siurblys susiurbia alergiją sukeliančias dulkes ir pašalina jas iš gyvenamosios aplinkos, skirtingai nuo įprastų nešiojamų siurblių. Šiuolaikinis mokslas įrodė, kad centriniai siurbliai sumažina alergijos simptomus namuose. Nei vienas nešiojamas siurblys negali pažadėti tokių pačių rezultatų, kadangi jie neturi filtro, kuris neleidžia dulkėms pasiekti gyvenamosios aplinkos ribų. Kokią kainą mokat, jei neturit Centrinio siurblio?

centrinis dulkiu siurblys

Išlaidų taupymas ir pridėtinė vertė

Centrinės dulkių surinkimo sistemos įdiegimas prideda vertės Jūsų nekilnojamajam turtui. Centriniai dulkių siurbliai yra daug patvaresni ir gerokai ilgiau tarnauja. Jūs išleisite mažiau pinigų ir laiko pakeisdami nebrangius siurblius ir turėsite daugiau laiko savo laisva 

laikiui, bei mėgausitės aukštos kokybės centrinio dulkių siurbimo sistema. Mes visi žinome, apie trumpą tarnavimą buitinių nešiojamų dulkių siurblių.

Daugelis DrainVac klientų, kurie naudoja šias sistemas daugiau nei 10 metų net nepaga 

lvoja apie priedų ar siurblio pakeitimą ar kreipiasi dėl jų priežiūros. Kiek kartų jums teko pakeisti savo nešiojamą dulkių siurblį per pastaruosius 10 metų, o gal niekada apie tai nesusimastėte?

Aplankykite mūsų įrengtą stendą ir išsirinkite Jums geriausiai tinkantį centrinį dulkių siurblį Jūsų namams Jau šiandien!

centrinis siurblys