Centrino dulkių siurblio schema

Centrinė dulkių siurbimo sistema yra sudaryta iš atskirų sudedamųjų dalių, kurių kiekvienas komponentas vaidina svarbų vaidmenį mažinant šeimininko darbo krūvį. Vartotojui nereikalinga nešiotis didelių ir sunkių dulkių siurblių, o vietoj jų naudoją stacionariai sumontuotą dulkių siurblį. Siurbiant centriniu dulkių siurbliu dulkės iš namų pašalinamos 100% ir negražinamos atgal, tuo būdų neskleidžia negero kvapo, mažina alergenus. Lengva žarna leidžia greitai ir lengvai pradėti valymo darbus. Tiesiog prijunkite į siurbimo rozetę ir pradėkit siurbti. Papildomus siurbimo priedus centriniam dulkių siurbiui galite surasti paspaudus čia, Pagrindinės centrinio dulkių siurblio dalys išvardinamos žemiau:

Sistemos širdis, centrinis dulkių siurblys:

DrainVac šeima

Tikslas 

Centrinės dulkių siurbimo sistemos branduolys yra dulkių siurblys. Galingas variklis užtikrina didelį siurbimą ir valymą, o filtras atskiria nešvarumus. Kaip tai veikia: vakuuminis įrenginys yra sumontuojams nuošalioje namo vietoje, pavyzdžiui, garaže ar rūsyje. Vakuuminis variklis traukia orą per siurbimo žarną ir vamzdžių sisteą ir visos dulkės, šiukšlės, popierius, plaukai, monetos ir net netyčia susiurbti maži žaislai sulaikomi ir saugomi dulkių siurblio filtre. Panaudotas siurbiamas oras išvalomas nuo dulkių ir švarus išmetamas į lauką. Priklausomai nuo dulkių siurblio filtravimo tipo ir talpos jis turi būti keičiamas kas 3-12 mėnesių. Vakuuminis siurblys įjungiamas su jungikliu esančiu ant siurbimo žarnos, kai ji įkišama į siurbimo rozetę esančią sienoje. Išsirinkti dulių siurblį spauskite čia. 

Valdymas

Centrinio dulkių siurblio žarnos yra lengvasvorės, lanksčios ir atsparios gniuždymui. Jas gamina skirtino ilgio ir ti pgrindinis centrinės dulkių siurbimo sistemos įrankis, kuris imamamas į rankas ir su kuriuo galima nusiurbti visus paviršius.

Kaip tai vekia

Kaip veikia siurbimo žarna
Tradicinės siurbimo žarnos: Ilga žarna turi 2 galus. Žarnos gaminamos 7,5, 9, 10,5, 12, 15 ir 18 m. ilgio. Galas su apvaliu antgaliu skirtas jungti į sieninę siurbimo rozetę, kuri sujungta su centriniu siurbliu PVC vamzdynu. Kaikurios žarnos neturinčios įjungimo/išjungimo mygtuko paleidžia centrinį dulkių siurblį tik įkišus žarną į sieninę siurbimo rozetę. Kitos turinčios jungiklį centrinį siurblį įjungia su jungikliu esančiu ant siurbimo žarnos rankenos.


Hide-A-hose: šio tipo žarna yra laikoma siurbimo vamzdyne, t.y. ji sulenda vakumo pagalba į name sumontuotą centrinio dulkių siurblio PVC vamzdyną. Kai siurbimas baigtas, žarn susiurbiama atgal į vamzdyną.